Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır ?

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır
İstanbul'da kızlık zarı dikimi gerek 2014 yılı son ayları gerekse 2015 ocak ve şubat ayları için konuşmak gerekirse büyük çoğunlukla flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi şeklinde yapılmaktadır. Gerçektende hergün birçok hasta bizi arayarak kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diye soruyorlar . Jinekolojide son zamanlarda en fazla merak edilen konu gerçektende kızlık zarı yani bekaretle ilgili konular oluyor. Mesela önceleri kürtaj fiyatları ve kürtaj sonrası çok sorulurdu şu anda ise en fazla kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı garantisi varmıdır, kızlık zarı nasıl dikilir , esnek kızlık zarı kanayan kızlık zarına nasıl dönüştürülür , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenler kaç gün sonra ilişkiye girebilir, kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır , kürtaj yasasına göre en fazla kaç haftaya kadar çocuk aldırılabilir, İstanbul'da FUE yöntemi saç ekimi fiyatları kaç liradır , İstanbul'da botoks fiyatları hangi düzeylerdedir diye birsürü soru geliyor. Ama biz bugün özellikle kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorusuna odaklanıp konumuzu genişletiyoruz. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya bildiriyor.

WhatsApp = 0532 221 3007 

www.twitter.com/jinekologdr

www.facebook.com/kurtajfiyatlari

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Bayanlarda bekaret sorunu sadece bizim çağımıza ait bir problem değildi , eski mısır ve eski roma döneminde bile kızlık zarı dikimi ile alakalı yazıtlar ortaya çıkıyor , yani binlerce yıldır yapılan bir tıbbi müdahale bu. Peki kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor ? günümüzde son 30 yılda geliştirilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi bekaret konusunda tam bir devrim niteliğindedir. Eski zamanlarda vehatta günümüzdede zaman zaman geçici kızlık zarı dikimi yapılırdı ama çokta pratik bir çözüm olmazdı zira geçiçi kızlık zarı dikimi yapıldığı zaman 5 gün içinde cinsel ilişkiye girmez iseniz kızlık zarınız kendiliğinden yırtılabilir. Ama buna karşılık kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi hastaya sonsuz bir zaman veriyor , yani dikimden sonra 20 gün kadar dikişlerin iyileşmesi bekleniyor ve sonrasında ister hemen istersenizde yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girebiliyorsunuz. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi vajina dokusundan kaldırılan ince bir mukoza tabakasının bir ucunun kızlık zarı ringine dikilmesi ve diğer ucununda yine vajina duvarında sabit bırakılması ile gerçekleşmektedir ve bu şekilde dizayne edilen kızlık zarı dikişlerin iyileşmesi ile iyice kaynar ve ilk cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması garanti altına alınır.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul'da 2014 yılı ve 2015 te kızlık zarı dikimi fiyatı yapılan işlemin ayrıntısına göre değişim göstermektedir , ben size örnekler vererek açıklamaya çalışayım , kızlık zarı diken yerlerde flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi veya geçici kızlık zarı dikiminizi .... tl gibi bir fiyata yaptırabilirsiniz, ama çok daha sağlam olsun diye çift kat flep isterseniz bu seferde .... tl kadar bir ücret ödenemiz gerekiyor , yine şu sıralar çok popüler olan kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma operasyonu birlikte olsun diyorsanız yine .... tl gibi bir fiyat ödemeniz gerekecek , son olarakta kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti yani sarkan duduakların düzeltilmesi operasyonuna ihtiyacınız varsa İstanbul'da yaklaşık .... TL gibi bir masrafınız olur.

Kızlık zarı muayenesi

Halk arasında bekaret muayenesi , bekaret kontrolu , kızlık testi , kızlık zarı muayenesi gibi birçok deyimle anılan işleme bize himen muayenesi diyoruz aslında. İstanbul ve diğer büyük şehirlerde sosyal ortamların gelişmesi ve iletişimin hızlanması ile evlilik öncesi kızlık zarını yırtmadan yapılmaya çalışılan ön sevişmelerde yani sürtünmelerde aşırıya kaçılınca kızlık zarı bozulabiliyor , veya kızlık zarı zedelenmesi denilen durum oluşuyor. Peki kızlık zarı muayenesi nasıl yapılıyor ; aslında bir jinekolog için son derece basit bir işlem diyebilirim , zira kızlık zarı muayenesi esneasında herhangi bir tıbbi cihaz kullanılmıyor , sadece gözle bakılıyor. İstanbul'da kızlık zarı muayenesi fiyatları yaklaşık oarak ... tl civarıdır.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

ABD ve İngiltere dahil şu anda dünyanın birçok ülkesinde yapılan en garantili ve en popüler bekaret tamir metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi uygulamasıdır. Ben olayı bakirelik yıllarına geri dönüş olarak nitelendiriyoruz zira kızlık zarı dokusu ile aynı histolojik yapıya sahip vajina mukozasından kaldırılan bir flep kızlık zarı ringine dikilir ve 20 gün içinde dikişler kaynayarak alttan mükemmel bir kızlık zarı çıkar , artık herşey hazırdır , ister hemen ister yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girseniz mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkar ve adet yerini bulmuş olur. İstanbul'da flep kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak .... TL civarıdır.

Geçici kızlık zarı dikimi

Eski yıllarda en fazla yapılan işlem geçici kızlık zarı dikimi idi , fakat flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi geliştirildikten sonra artık sadece %10 kadar vaka geçici dikim istiyor ve kalan %90 hastamız kalıcı kızlık zarı diktiriyor. Geçici kızlık zarı dikimi hangi durumlarda yapılır derseniz tahmin edersiniz son anda dikim kararı alan bayanlar ve birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmesi gereken hanımlar flep yönteminin 20 günlük iyileşme sürecini bekleyemeyecekleri için geçici kızlık zarı dikimini tercih ediyorlar. Geçici kızlık zarı dikimi en fazal 5 gün dayanır bu arada. İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak .... TL dir.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Kazara veya yanlış giden bir ilişkiden sonra doğru adamı bulan birçok bayan yeni bir sayfa açmak için kızlık zarı dikimi düşünebilir , ama akıllarına gelecek ilk soru işareti sıklıkla kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? şeklindedir. Gizlice yapılan bekaret dikimi erkek partner tarafınca anlaşılırsa yani erkek kızlık zarının önceden dikilmiş olduğunu farkına varırsa tüm çabalar ve dikim masrafları boşa gideceği gibi ayrıca erkeğinizle aranızda kalıcı olarak bozulabilir. Ama iyi haber , kızlık zarının dikilmiş olduğu kesine yakın ihtimal anlaşılmaz. Cinsel ilişkiye girdiğinizde penisin kızlık zarına dayanması ve daha ileri itilmesi sonucu kızlık zarı yırtılır ve zarın üzerindeki damarlar parçalanarak kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. İşin aslı önceden dikilmiş kızlık zarı ile tamamen orijinal kızlık zarı arasında cinsel deneyim açısından herhangi bir fark yoktur.

Kızlık zarı diktirenler

İstanbul sanıyorum dünyada en fazla kızlık zarı dikilen şehir ünvanını taşıyor ve kızlık zarı diktiren bayanlar artık nerdeyse kürtaj olanları bile geçmeye başladı . Hanımlar kızlık zarı diktirirken dikim sonrası nelere dikkat etmeleri gerektiğini sormayı unutabiliyorlar ve sonradan telefon ederek kızlık zarı diktirenlerin dikkat etmeleri gereken şeyleri soruyorlar ; flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde 20 gün cinsel ilişki yasaktır ve ilk 1 hafta duşunuzu ayakta yapmalısınız.
Ayrıca kızlık zarı diktirenlerin yorumlarıda çok merak ediliyor , bizim web sitelerimizde kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını bulabilirsiniz.

Esnek kızlık zarı

Hanımlarda ilk cinsel deneyimde kızlık zarı kanaması ortaya çıkmaz ise büyük ihtimalle bir esnek kızlık zarı durumu vardır anlamına gelir. Genel olarak konuçmak gerekirse bayanların %5 inde esnek kızlık zarı vardır. Aslında kızlık zarı dokusu esnek değildir sadece ortadaki adet kanının geçmesine yarayan delik olması gerekendne çok daha geniştir ve penis cinsel ilişkide bu delikten geçerek vajinaya ulaşabilir. Esnek kızlık zarı gerdek gecesi kanamayacağı için yanlış anlamalara yol açabilir, bu durumda esnek kızlık zarının kanayan kızlık zarı na çevirip ilk geceyi garanti altına almak için flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapılır.

Vajina daraltma

İstanbul'da eski yıllarda sadece vajinal doğum yapmış bayanların doğum sonrası vajina genişlemesini düzeltmek amacı ile vajina daraltma ameliyatları yapardık ama artık kızlık zarı dikimindeki talep patlamasından sonra özellikle evlilik öncesi az çok cinsel hayatı olan bayanların kızlık zarı dikimi ameliyatına vajina daraltma ameliyatınıda ekleterek ilk gecede ortaya çıkacak olan cinsel ilişkide sadece kızlık zarı kanaması değil aynı zamanda ilk defa cinsel ilişkiye girenlerde olduğu gibi dar bir vajinada sunabilme isteği doğrultusunda vajina daraltma operasyonlarıda hız kazanmıştır. İstanbul'da vajina daraltma fiyatları yaklaşık oarak .... tl ücretle yapılmaktadır , kızlık zarı dikimi ile beraber yapılacaksa toplam .... tl yerine .... tl tahsil etmek kızlık zarı diken jinekologlarda nerdeyse bir gelenek haline gelmiştir.

Kızlık zarı dikimi Adıyaman

Belki ilginç gelecek ama Adıyaman ilinden bile kızlık zarı dikimi için hastalarımız geliyor , ve telefonla Adıyaman'da kızlık zarı diken jinekolog tanıdğınız varmı diye soran çok hasta oluyor ; maalesef kimseyi tanımıyorum ama sanırım sizde diğer Adıyamanlılar gibi uçakla günübirlik gelerek kızlık zarı dikimi yaptırabilirsiniz.


Kürtaj

Gebelik sonlandırma konusunda şu an için tüm dünyada uygulabilen tek geçerli yöntem kürtajdır , özelliklede vakum kürtaj icad edildikten sonra işlem nerdeyse tereyağından kıl çekmek kadar kolaylaşmıştır. Eski zamanlarda kürtaj sadece küretle kazıma şeklinde yapılırdı ve hasta için ciddi bir ağrı ve eziyet anlamına gelirdi , ama vakum küretajında önce ultrasonla gebelik kesesi tespit ediliyor ve sadece kesenin üzerine yerleştiirlen ince bir plastik tüple gebelik kesesi dışarı emiliyor. Yani artık kürtajda rahim için kazımaya gerek kalmadı diyebilirim.

Kürtaj fiyatları

2015 yılı yaklaşırken İstanbul'da kürtaj fiyatları yapılacak gebelik sonlandırma işleminin seviyesine göre yani gebelik haftanıza göre değişmekle beraber yaklaşık olarak .... tl seviyelerinden başlıyor , ülkemizdeki kürtaj yasası çerçevesinde en fazal 10 haftaya kadaç çocuk aldırabilirsiniz , kürtaj fiyatlandırması ise İstanbul'da kürtaj yapılan yerlerde genellikle yeni başlamış bir gebelik yani 4 haftalık hamilelik durumlarında 400 tl , 5 haftalık se .... tl , 6 haftalık ise ... tl şeklinde haftayı kıstas alarak artan ücretler söz konusu olmaktadır.

Gebelik testleri

Özellikle idrarda yapılan gebelik testleri son derece pratik hale getirilmiştir, herhangi bir eczanede yaklaşık 5 tl olan gebelik testi fiyatları ile satın alacağınız bir test kiti sayesinde adet gecikmenizin sebebini hemen öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey en yakın tuvalete giderek testin üzerine birkaç damla idrar damlatmak. Eğer çift çizgi el de ederseniz bu sizin kesinlikle gebe olduğunuuzn kanıtıdır , ama tek çizgi çıkarsa ya gebe değilsiniz yada testi çok erken yaptınız ve henüz gebelik hosmonları idrara geçmedi.

Kürtaj nasıl yapılır ?

Plan dışı beraberliklerden kaynaklanan istenmeyen gebelikler üreme dönemindeki çiftleri tarih öncesinden beri yoğun bir şekilde ilgilendiriyor , günümüzdede 18 yaştan 45 yaşa kadar yoğun bir şekilde günedemimizden düşmeyen konu gebelik ve kürtajdır , gerçektende jinekoloji mayenehanemizin telefonları hergün yüzlerce defa çalar ve kızlık zarı dikimi ve kürtaj fiyatları en ağrlıklı konuşulan bir konudur , peki kürtaj nasıl yapılır , çocuk aldırmak için yapılan işlemin teknik ayrıntısı nedir ? diye içinizden geçirmemiş olamazsınız , günümüzde en güvenli bebek aldırma metodu vakum kürtajıdır , yani eski sistem gibi rahim içinin bir kabak dolması gibi komple kazınması yerine , ultrasonla tespit edilen gebelik kesesi coca cola pipetine benzer ince bir tüp ile ( karmen kanülü ) dışarı vakumlanıyor ve 10 haftadan önce büyük ölçüde sıvı halde olan gebelik kesesi komple dışarı alınabiliyor. Vakumlu kürtajda rahim içi endometriuma müdahale edilmediği için pek bir komplikasyonda gelişmiyor ve çocuk aldırma işlemi yaklaşık 10 dakikada sonuçlanıyor.

Kürtaj yasası

2013 yılında çıkartılan ve 2014 yılında güncellenen kürtaj yasasına göre en geç 10 haftaya kadar çocuk aldırabiliyorsunuz ve daha ileri haftalar için yani 11 haftalık gebelik , 12 haftalık gebelik veya daha sonrası için kürtaj yasağı tanımlanmıştır. Ayrıca eğer yaşınız 18 den küçük ise kürtaj olmaya gelirken yanınızada anneniz veya babanız olması gerekir , yine evli iseniz çocuk aldırmak için kocanızında rızası gerekecek , bekar iseniz hiç sorun yok kimseden izin almadan kürtaj olabilirsiniz.

Vakum kürtaj 

Şu anda tüm dünyada gebelik sonlandırma konusunda uygulanabilecek en güvenli metod vakum küretajdır , yukarıda kürtaj nasıl yapılır bölümündede bahsettiğimiz cerrahi tekniği vakumlu kürtajın  ayrıntılarıdır. yani özetle rahim içini kazımadan , ağrı veya acı çekmeden , kanama olmadan ve 10 dakika içinde bitirilen bir gebelik sonlandırma metodudur ve işlem bittiğinde masadan kakarak yürüyüp işinize gücünüze geri dönebilirsiniz.

Kürtaj sonrası

Çocuk aldırdıktan sonra nelere dikkat etmek gerektiği hep merak edilir , aslında her kürtaj olan hastamıza biz anlatıyoruz ama o heyecanla insanların bir kulağından girip diğer kulağından çıkıyor öğütlerimiz sanıyorum. Buraya yeniden yazayım en iyisi ben ; kürtaj sonrası ilk 10 gün cinsel ilişkiye girmek sakıncalıdır , yine 10 gün boyunca denize ve havuza girmeyin , duşunuzuda ayakta yapın . Kürtakdan sonra ilk adetinizi 40 gün sonra göreceksiniz endişe etmeyin.

Kürtaj Bağcılar


İstanbul'da Bağcılar'da kürtaj yapılan yer sanıyorum birçoktur , ama ilçenin çok büyük olmasındanmıdır bilmiyorum , Bağcılardan kürtaj için çok hastamız geliyor . Tabi bizim yerimizin Zeytinburnu'nda olması ve Bağcılara yakın olmasıde bir faktör olabilir. Ayrıca önceki hastalarımızın bizi tavsiye etmesi üzerinde Bağcıular hasta popülasyonumuz güçleniyor.

Saç ekimi fiyatları


İstanbul'da 2014 yılı saç ekimi fiyatları sanıyorum .... tl seviyelerinden başlıyor ve yapılacak işlemin boyutuna göre artabiliyor , özellikle tüm dünyada şu anda en iyi saç ekim metodu olarak saç ekim merkezlerinde uygulanan ve İstanbul'dada kaliteli saç ekim merkezlerinde layıkı ile uygulanmakta olan FUE yöntemini tercih etmenizi tavsiye ederim .

Botoks fiyatları İstanbul

İnsanın yüzünde ifadesini oluşturan ve göz benzeri organları koruyan yüzlerce mimik kas vardır , bunların gün içinde gerek güneş ışınlarında , gerekse farklı etekenlerde gerekli veya gereksiz kasılmaları sonucu yüzde belli yerlerde kırışıklıkla oluşur , ama bu kırışıklıkları botoks tedavisi ile yok etmek mümkündür , aslında C. Botilinum bakterisinin toksini olan botoks maddesi cilt altına verildiği zaman mimik kas tonusunu düşürüyor ve cildinizi serbest bırakıyor , dolayısı ile kırışıklarınız ortadan kalkıyor . İstanbul'da botoks fiyatları yaklaşık olarak ... tl seviyelerinden başlar ve yapılacak işleme göre artar .


Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve Doğum uzmanı
 İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007 (WhatsApp bu hatta )
0532 441 9825
0542 215 7274
Mezuniyet Cerrahpaşa Tıp Fak 1983

Yorumlar

 1. 15 Ekim 17:12 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: Merhaba bnm sorum olacakti kizlik zari dikimi yapiyormusunuz ve fiyati nekadar? Bilgi verebilirmisiniz uzun sureli yontemi
  15 Ekim 17:15 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: Bilgi verebilirmisiniz acaba ?
  15 Ekim 17:23 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: Benim icin cok onemli fiyati ve uzun sureli kalici yontemi istiyorum fiyati soylerseniz 11ci ayda gelmeyi dusunuyorum o zamana kadar fiyati ayarlamaya caliscam
  O yuzden fiyati soylerseniz sevinirim uzak yerden gelecem cunku
  15 Ekim 17:57 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 15 Ekim 18:06 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: Kalici yontum sonradan evlendikten sonra iliskiye girinebiliyonuyomu yani yine ozaman yirtilabilir dimi sorun olmaz
   15 Ekim 18:07 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: Ve sizin hastane nereye yakin hotel
   Erbile yakinmi
   15 Ekim 18:20 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Hiç sorun olmaz
   15 Ekim 18:20 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: Kalici dikim yontem ve vajina daraltma kac saatte yapiliyo ve hastanede kalinmasi gerekmi
   15 Ekim 18:20 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Atatürk hava limanına çok yakınız
   15 Ekim 18:20 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 1 saatte biter yürüyüp gidersiniz aynı gün geri dönebilirsiniz
   15 Ekim 18:25 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: Kasim ayin sona dogru calisiyormusunuz 26 27 kasim gibi
   15 Ekim 18:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet tarih netleşince yazın randevu verelim
   7 Kasım 09:35 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: Merabahalar
   Bn randevu yapmak istiyorum
   7 Kasım 09:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tabi
   7 Kasım 09:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: gün ?
   7 Kasım 09:40 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: 28 kasim olabilirmi
   7 Kasım 09:42 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: 28 kasim
   Cuma gunu mumkunse
   7 Kasım 09:56 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: ?
   7 Kasım 09:59 - Op. Dr. Turgay Karakaya: saat 14.00 te yer var ?
   7 Kasım 09:59 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: Olur
   7 Kasım 09:59 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: 1 saar suruyor
   Dimi islem?
   7 Kasım 10:01 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: Hemen ayni gun hastaneden cikabilirim
   Dimi normal
   Hayatima geri donebilirim
   7 Kasım 10:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 25 dakika
   7 Kasım 10:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ve yürüyüp gidersiniz
   7 Kasım 10:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: isim ne yazayım
   7 Kasım 10:03 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: Kalici dikim yontem ve vajina daraltma 2si 25 dakkami daraltma kesin lazimmi bilmiyorum siz soylerseniz eger daraltmada lazimsa
   7 Kasım 10:03 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta:
   7 Kasım 10:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: daraltma ile 40 dakika
   7 Kasım 10:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: çok daha iyi oluyor , ilk ilişkide dar olmalı
   7 Kasım 10:05 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: Ozaman kalici dikim yontem ve daraltma istiyorum
   7 Kasım 10:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tamam tl 2si
   7 Kasım 10:06 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: Tamam
   7 Kasım 10:06 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: Bu gizli kaliyor
   Dimi hastane dosyasina felan yazilmiyor
   7 Kasım 10:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: zaten hastane değiliz özel jinekoloji muayenehanesi burası ve sgk anlaşmalı olmadığımız için kayıtlara geçmez
   7 Kasım 10:09 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: Tamam hicbi sekilde
   Sorun olmaz yani onemli

   Sil
  2. 7 Kasım 10:09 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: Hoca Paşa Mh., Erdoğan Sk 34110 Istanbul/İstanbul, Turkije
   7 Kasım 10:09 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: Buraya yakinmisiniz
   7 Kasım 10:09 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: Hotel ersu ya
   7 Kasım 10:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet 20 dakikayız oraya 15 km
   7 Kasım 10:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ama atatürk hava limanına dahada yakınız 5 km kadar
   7 Kasım 10:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ersu hotelden taxi sanırım 25 tl ye getirir sizi bize
   7 Kasım 10:30 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: Sagol ozur diliyerek siz isinizde iyisiniz dimi problem felan olmaz operasyonda
   7 Kasım 10:31 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: 28 kasim saat 14:00 kalici flep yontem ve daraltma icin simdi randevumuz var dimi
   7 Kasım 10:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet yazdım
   7 Kasım 10:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: övünmek gibi olmasın ama en iyi benim bu konuda ve 30 yıldır dikiyorum :)
   7 Kasım 10:35 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: Proffesionalmisiniz yani diploma belgeli
   7 Kasım 10:38 - Hollanda'dan kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorup randevu alan hasta: 28 kasim gorusmek uzere saat tam 14:00mi yoksa 30 dkk felan erken gelmem lazimmi
   7 Kasım 10:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bekleme odasında tüm diplomalarımı görebilirsiniz
   7 Kasım 10:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: daha iyi olur

   Sil
 2. 7 Kasım 00:26 - Ağrı'da epilasyon cihazı ile kızlığı bozulmuş ve kızlık zarı dikimi: Hocam
  7 Kasım 00:27 - Ağrı'da epilasyon cihazı ile kızlığı bozulmuş ve kızlık zarı dikimi: Rahatsız ediyorum
  7 Kasım 00:27 - Ağrı'da epilasyon cihazı ile kızlığı bozulmuş ve kızlık zarı dikimi: Kusura bakmayin
  7 Kasım 00:27 - Ağrı'da epilasyon cihazı ile kızlığı bozulmuş ve kızlık zarı dikimi: Numaranizi int aldim
  7 Kasım 00:27 - Ağrı'da epilasyon cihazı ile kızlığı bozulmuş ve kızlık zarı dikimi: Ama
  7 Kasım 00:27 - Ağrı'da epilasyon cihazı ile kızlığı bozulmuş ve kızlık zarı dikimi: Bi sorum olacakti
  7 Kasım 08:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  7 Kasım 09:09 - Ağrı'da epilasyon cihazı ile kızlığı bozulmuş ve kızlık zarı dikimi: Hocam ben 23 yasimdayim kimseyle herhangi bir birlikteligim olmadi. Bundan 2 ay önce bikini bolgemi epilasyon aletiyle temizlerken etimi kaptirdim ve refleks olarak makinayi çekmeye calisirken sanirim parmagim içeriye girdi ve kanamam oldu. Kimseye bisey soramadim. Bi zarar gelmiş olabilir mi?
  7 Kasım 09:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kanama olduysa mutlaka kızlık zarı zedelenmiş veya delinmiştir
  7 Kasım 09:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: muayene etmek gerekir
  7 Kasım 09:12 - Ağrı'da epilasyon cihazı ile kızlığı bozulmuş ve kızlık zarı dikimi: Peki delinmişse ne yapcam sayfanizda dikimle ilgili yazilari okudum
  7 Kasım 09:13 - Ağrı'da epilasyon cihazı ile kızlığı bozulmuş ve kızlık zarı dikimi: Ama bir ilişki yasamamis birinin bunu yaptirmasi uygun mu
  7 Kasım 09:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  7 Kasım 09:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ilk cinsel ilişkide kanama olmasını arzu ediyorsanız evet
  7 Kasım 09:14 - Ağrı'da epilasyon cihazı ile kızlığı bozulmuş ve kızlık zarı dikimi: Peki hocam tesekkur ederim
  7 Kasım 09:14 - Ağrı'da epilasyon cihazı ile kızlığı bozulmuş ve kızlık zarı dikimi: İyi gunler
  7 Kasım 09:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e

  YanıtlaSil
 3. 11 Ekim 14:21 - Ankara'dan kızlık zarı diktiren hasta kontrole geliyor ve kızlık zarı: Doktor bey mrb ben ..
  Ben qectqmz sali yani 3 qun once size qelmistim dikim islemi yapmstnz..
  Islemden sonra baya yol yurudm otobuse bindm ewe qeldqmde camasrmda adet kani qibi akntim olmustu ama dediqinz qibi şıp şıp damlamadi snra kndmi cok iyi hissettm baqdas kurmadan herturlu oturdm uzandm hersey quzeldi..
  Ama onceki qece yatakta aniden bacaqimi yorqanin ustune atarken canm yandi we uyandm..
  Kanamam olmadi ama dikis yerlermde batma we acima war..
  Ayrica wajinamda ipler qordum.
  Gorduqum kadaryla 4 tane..
  Bunu yasamadan once tatli kasnma olmustu bnde sewinmstm iyilesiyo diye ama qecen qeceden snra diks yerlermde batma we aci hissediyorum..
  Ipleri de qorunce dikis attimi acaba dusuncesi beni cok uzdu..
  Napabilirim.. :(
  11 Ekim 14:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Bakmak lazım
  11 Ekim 14:27 - Ankara'dan kızlık zarı diktiren hasta kontrole geliyor ve kızlık zarı: Gelmem qerekiyo oyle mi..
  11 Ekim 14:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İyi olur
  11 Ekim 14:42 - Ankara'dan kızlık zarı diktiren hasta kontrole geliyor ve kızlık zarı: Peki yarin qelsem arayip randewu almama qerek warmi siz kacta orda olursunuz
  11 Ekim 15:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yarın dolu pazartesi 13.30
  11 Ekim 15:38 - Ankara'dan kızlık zarı diktiren hasta kontrole geliyor ve kızlık zarı: Hafta ici calsyrm we pazartesi yillik iznim bitiyo izn wermezler asla..
  Haftaya pazar qelsem cokmu qec olur
  11 Ekim 15:52 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Akşam 17.30 pazartesi?
  11 Ekim 15:53 - Ankara'dan kızlık zarı diktiren hasta kontrole geliyor ve kızlık zarı: Bn 6 da cikiyorm sze qelmem 2 - 2.30 saat suruyo imkansz yani
  11 Ekim 15:53 - Ankara'dan kızlık zarı diktiren hasta kontrole geliyor ve kızlık zarı: Aksm 6 da
  7 Kasım 08:18 - Ankara'dan kızlık zarı diktiren hasta kontrole geliyor ve kızlık zarı: Mrb qünaydn Esra Hanım..
  Ben yarin icin randewu isticektim kontrol icin..
  7 Kasım 08:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 14.00?
  7 Kasım 08:33 - Ankara'dan kızlık zarı diktiren hasta kontrole geliyor ve kızlık zarı: Bn 9 10 qibi orda olurum mumkunse dha erken olabilir mi cunku aksam 5 te nişan war
  7 Kasım 08:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 13.00 en erkem
  7 Kasım 08:35 - Ankara'dan kızlık zarı diktiren hasta kontrole geliyor ve kızlık zarı: Peki tamam tesekkur ederim..
  Iyi qunler
  7 Kasım 08:37 - Op. Dr. Turgay Karakaya: dikim tarihi neydi ?
  7 Kasım 08:40 - Ankara'dan kızlık zarı diktiren hasta kontrole geliyor ve kızlık zarı: Salı qunu tam bi ay olmustu ama adetliydim buqun son qunum o yuzden qelemedm 3 qun qecti yani

  YanıtlaSil
 4. 7 Kasım 02:29 - İzmir'de Tecavüz sonucu kızlık zarı bozulan ve kızlık zarı dikimi: Merhaba
  7 Kasım 02:33 - İzmir'de Tecavüz sonucu kızlık zarı bozulan ve kızlık zarı dikimi: Sizi internette gordumm bnde kizlik zari diktirmek istyrm bundan 3 yil once nisanlim tarafndan tecevze ugradm fiyatlari ne olur tam olarak ogrenciyim bi indiriminiz var mi
  7 Kasım 08:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : l ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  7 Kasım 08:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: var

  YanıtlaSil
 5. 6 Kasım 21:51 - Kızlık zarı dikiminde öğrenci indirimi isteyen hasta: slm
  6 Kasım 21:51 - Kızlık zarı dikiminde öğrenci indirimi isteyen hasta: ben ücrtle ilgli bilgi almak istiyorm
  6 Kasım 21:51 - Kızlık zarı dikiminde öğrenci indirimi isteyen hasta: hocam
  6 Kasım 22:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  6 Kasım 22:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi :tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  6 Kasım 22:22 - Kızlık zarı dikiminde öğrenci indirimi isteyen hasta: sadce muayene ne kadar hocam
  6 Kasım 22:22 - Kızlık zarı dikiminde öğrenci indirimi isteyen hasta: ?
  6 Kasım 22:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya:
  6 Kasım 22:24 - Kızlık zarı dikiminde öğrenci indirimi isteyen hasta: peki ücrette yardımcı olamaz mısınz
  6 Kasım 22:24 - Kızlık zarı dikiminde öğrenci indirimi isteyen hasta: ??
  6 Kasım 22:24 - Kızlık zarı dikiminde öğrenci indirimi isteyen hasta: hocam
  6 Kasım 22:24 - Kızlık zarı dikiminde öğrenci indirimi isteyen hasta: :(
  6 Kasım 22:24 - Op. Dr. Turgay Karakaya: olur
  6 Kasım 22:26 - Kızlık zarı dikiminde öğrenci indirimi isteyen hasta: ile ilgli
  6 Kasım 22:26 - Kızlık zarı dikiminde öğrenci indirimi isteyen hasta: :(
  6 Kasım 22:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kaç olsun mesela
  6 Kasım 23:19 - Kızlık zarı dikiminde öğrenci indirimi isteyen hasta: hocam siz yardmcı olsanz
  6 Kasım 23:19 - Kızlık zarı dikiminde öğrenci indirimi isteyen hasta: 😞
  6 Kasım 23:23 - Op. Dr. Turgay Karakaya: son öğrenci indirimi
  6 Kasım 23:24 - Kızlık zarı dikiminde öğrenci indirimi isteyen hasta: 😞😞😞😞😞😞😞😞😞

  YanıtlaSil
 6. 6 Kasım 22:59 - Amasya'da esnek kızlık zarı olup kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor: İyiaksamlar
  6 Kasım 23:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: iyiakşamlar
  6 Kasım 23:03 - Amasya'da esnek kızlık zarı olup kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor: Siz doktorsunuz dime
  6 Kasım 23:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet jinekolog
  6 Kasım 23:05 - Amasya'da esnek kızlık zarı olup kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor: İntrnetten gordm sizi
  6 Kasım 23:05 - Amasya'da esnek kızlık zarı olup kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor: Size soru sormak istiyorum
  6 Kasım 23:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: sorun
  6 Kasım 23:06 - Amasya'da esnek kızlık zarı olup kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor: Erkek arkadasimla ikiskiye girmistik ama hic kan gelmedi ve simdi baskasiyla nisanliyim acaba kizlik zarim zarar gormus mudur bunu sorarken cok utaniyorumm 😢😢
  6 Kasım 23:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bazı kızlık zarları bozulunca kanama yapmayabilir
  6 Kasım 23:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: birleşme olduysa mutlaka bozulur
  6 Kasım 23:08 - Amasya'da esnek kızlık zarı olup kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor: Napmam gerekiyo pwki
  6 Kasım 23:09 - Amasya'da esnek kızlık zarı olup kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor: Ya bozulduysa
  6 Kasım 23:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: flep yöntemi yaparız mutlaka kanayan kızlık zarınız olur
  6 Kasım 23:10 - Amasya'da esnek kızlık zarı olup kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor: Ama dugunume daha cok var
  6 Kasım 23:10 - Op. Dr. Turgay Karakaya: flep ne kadar erken olursa okadar orijinal olur
  6 Kasım 23:11 - Amasya'da esnek kızlık zarı olup kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor: Yani dikisler acilma yapmaz oyle mi
  6 Kasım 23:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kaynıyor zaten dikiş izi kalmıyor
  6 Kasım 23:12 - Amasya'da esnek kızlık zarı olup kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor: Mesela yarin yaptirsam dugunum bi sene sonra yine kanama olur dime
  6 Kasım 23:12 - Amasya'da esnek kızlık zarı olup kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor: Ucreti ne kadar ayrica
  6 Kasım 23:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 10 sene sonra bile kanar
  6 Kasım 23:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

   B - KÜRTAJ FİYATLARI

   1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

   2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

   3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

   Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

   Tüm işlemler randevu ile yapılır :
   0212 227 5519
   0532 221 3007
   0542 215 7274
   0532 441 9825

   Twitter.com/jinekologdr
   Facebook.com/kurtajfiyatlari
   6 Kasım 23:15 - Amasya'da esnek kızlık zarı olup kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor: Yeriniz nerde acaba
   6 Kasım 23:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: zeytinburnu
   6 Kasım 23:16 - Amasya'da esnek kızlık zarı olup kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor: Peki tsk ederm
   6 Kasım 23:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e

   Sil
 7. 1 Kasım 09:18 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Turgay bey günaydın
  1 Kasım 09:18 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Ben internetten buldum numaranızı . ben nasılsınız?
  1 Kasım 09:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  1 Kasım 09:21 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Benim 14 gündür falan kanamam var basta regli oldum zannettim,normal regli gibi oldm sonra bitti tekrar basladı kanamam basta pembe leke gibiydi dün cogalmaya basladı bu gün daha cok. Dün doktora gittim kan degerim 36 cıktı. Doktor bana düsük yapıyo olabilirsiniz dedi pazartesi tekrar cagırdı kan degerime bakıcak yükseldiyse eger gebesiniz aynıysa yada düsükse düsük yapıyosunuz dedi . Ben cok korkuyorum ne yapabiliriz eger düşükse nasıl olur temizlenmesi gerekiyomu yada eğer gebeysem nasıl olucak
  1 Kasım 09:21 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Evli degilim erkek arkadasmdan
  1 Kasım 09:22 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: 20 yasındayım ve cocuk 2 haftalık falanmıs
  1 Kasım 09:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: düşük olabilir
  1 Kasım 09:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: rahmin kürtajla temizlenmesi gerekir
  1 Kasım 09:23 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Peki nasıl yapıcaz hemen temizleme ihtimaliniz varmı
  1 Kasım 09:23 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yoksa çok tehlikeli olabilir
  1 Kasım 09:23 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet hemen gelin bakalım ,
  1 Kasım 09:23 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Tamam hemen bu gün temizleyeblrmisiniz
  1 Kasım 09:23 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 13.00 te yer var
  1 Kasım 09:23 - Op. Dr. Turgay Karakaya: isim ne yazalım
  1 Kasım 09:24 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Aç mı gelmem lazım benim
  1 Kasım 09:24 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Nasıl olucak
  1 Kasım 09:24 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Ben cok korkuyorum vakumlamı yapıcaksınız
  1 Kasım 09:24 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Acı falan olucakmı bayıltıyomusunuz
  1 Kasım 09:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: vakumla
  1 Kasım 09:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: acı duymazsınız lokal anestezi
  1 Kasım 09:25 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Fiyat falan ne olucak
  1 Kasım 09:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tok gelin
  1 Kasım 09:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: falan tutar
  1 Kasım 09:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: haftaya göre
  1 Kasım 09:25 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Lokal mi
  1 Kasım 09:25 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Ben cok korkarım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 1 Kasım 09:25 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Bayıltsanız olmazmı
   1 Kasım 09:25 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: 2 haftalık
   1 Kasım 09:26 - Op. Dr. Turgay Karakaya: adet gexikmesi 1 -2 hafta ise 500
   1 Kasım 09:26 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: 2 hafta dedi doktor
   1 Kasım 09:26 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Degerm 36 cıktı
   1 Kasım 09:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ultrasonda görünür zaten
   1 Kasım 09:27 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Ve bayıltarak yapmanızı istiyorum korkuyorm ben
   1 Kasım 09:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: vakumda bayıltma olmaz, merak ermeyin orayı uyuşturuyoruz anlamazsınız
   1 Kasım 09:29 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Offf cok korkuyorm ben
   1 Kasım 09:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: merak etmeyin 15 dakika sürwr
   1 Kasım 09:31 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Anladım peki 400 olmazmı erkek arkdsmn durumu cok fazla iyi dgl
   1 Kasım 09:31 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Rica etsem
   1 Kasım 09:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tamam sorun değil ama gebelik daha büyük çıkmaz inşallah
   1 Kasım 09:32 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Yok yok
   1 Kasım 09:32 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Byk dgl
   1 Kasım 09:32 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Ultrasyonda göremedi
   1 Kasım 09:32 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Bile
   1 Kasım 09:32 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Kan testinde cıktı
   1 Kasım 09:32 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Değerim 36 cıktı
   1 Kasım 09:32 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Cok yeni daha ddi
   1 Kasım 09:32 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Görürsünüz zaten
   1 Kasım 09:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: inceleriz önce zaten
   1 Kasım 09:32 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Alltan bakınca bile göremedi ultrassyonla
   1 Kasım 09:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: isim ?
   1 Kasım 09:33 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Yalnız ben cok korkuyorm işlem olurken yanıma gay kankam yada erkek arkadasım girse
   1 Kasım 09:33 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Olurmu
   1 Kasım 09:33 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: İkisinden birisi

   Sil
  2. 1 Kasım 09:33 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Sedef
   1 Kasım 09:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: olur
   1 Kasım 09:33 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Yalnız işleme geçmiyosunuz dimi aileme mesaj gidermi
   1 Kasım 09:33 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve:
   1 Kasım 09:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: gitmez
   1 Kasım 09:48 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Kliniğe yakın biyere söylermisiniz öyle gelelim biz
   1 Kasım 09:49 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Tranvayla gelsem nereye hangi durakta inmem gerekiyo
   1 Kasım 09:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: metrobüs
   1 Kasım 09:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bulvar cad no 2 zeytinburnu
   1 Kasım 09:50 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Metrobüsle zeytinburnundamı inicem
   1 Kasım 09:51 - Op. Dr. Turgay Karakaya: metrobüsten zburnunda inin arayın
   1 Kasım 09:51 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Tamam
   1 Kasım 09:51 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Sagolun
   1 Kasım 09:51 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Hazırlanıyorm 13 gibi orda oluruz
   1 Kasım 09:51 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: En azından uyku ilacı falan verseniz
   1 Kasım 09:51 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Odamı olmaz
   1 Kasım 09:51 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Rahatlatmak icin
   1 Kasım 09:51 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: İğneyle falan
   1 Kasım 09:52 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hayır gerek yok korkmayın
   1 Kasım 09:52 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Tamam
   1 Kasım 14:19 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Doktor bey
   1 Kasım 14:19 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: ben
   1 Kasım 14:19 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Tesekkür ederim
   1 Kasım 14:19 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Cıkarken işiniz vardı gelmek istemedim
   1 Kasım 14:20 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Ugrastınız ama cok korktm
   1 Kasım 14:31 - Op. Dr. Turgay Karakaya: nasıl durum
   1 Kasım 14:32 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: İyiyim suan agrım yok evde sorun cıkarmı

   Sil
  3. 1 Kasım 14:32 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Yani cok fazla kanama durumu falan
   1 Kasım 14:33 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Neymis düsükmüymüs tam anlayabildinizmi
   1 Kasım 14:33 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Yoksa gebelikmi
   5 Kasım 10:05 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Gunaydın turgay ben
   5 Kasım 10:05 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: ben nasılsınız
   5 Kasım 10:05 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Bey
   5 Kasım 10:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: teşekk. siz
   5 Kasım 10:17 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Tesekkür ederm
   5 Kasım 10:17 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Patoloji sonucu cıktımı merak ettmde
   5 Kasım 14:16 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: ?
   6 Kasım 20:46 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Doktor bey iyi aksamlar ben sedef bisey sorabilirmiyim
   6 Kasım 20:46 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Normal hayatıma ne zaman geri dönebilirim ben acaba
   6 Kasım 20:46 - Beta HCG gebelik testi yüksek çıkıp kürtaj fiyatları soran ve: Paza günü gelmistim ama

   Sil
 8. 6 Kasım 18:10 - Bahçelievlerden 7 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soruyor: Iyi akşamlar
  6 Kasım 18:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  6 Kasım 18:13 - Bahçelievlerden 7 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soruyor: Ben kurtaj olmak istiyorum fakat 7 haftalik. Olabilirmiyim ve ucreti ne kadar bilgi verirmisiniz
  6 Kasım 18:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: olur
  6 Kasım 18:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  6 Kasım 18:14 - Bahçelievlerden 7 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soruyor: Her yerde ayni mi bu fiyatlar
  6 Kasım 18:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
  6 Kasım 18:16 - Bahçelievlerden 7 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soruyor: Teşekkürler

  YanıtlaSil
 9. 6 Kasım 18:01 - Bakırköyde eşinden boşanıp kürtaj fiyatları ve saç ekimi fiyatları soruyor: Iyi aksamlar
  6 Kasım 18:02 - Bakırköyde eşinden boşanıp kürtaj fiyatları ve saç ekimi fiyatları soruyor: Ismim 22 yasindayim ve 7 haftalik hamileyim
  6 Kasım 18:02 - Bakırköyde eşinden boşanıp kürtaj fiyatları ve saç ekimi fiyatları soruyor: Kurtaj fiyatlarinizi ogrenicektim
  6 Kasım 18:02 - Bakırköyde eşinden boşanıp kürtaj fiyatları ve saç ekimi fiyatları soruyor: Esimden yeni bosandimda . Aldirmak istiyorum
  6 Kasım 18:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  YanıtlaSil
 10. 6 Kasım 15:03 - Başakşehirde kürtaj fiyatları sorup randevu a: Merhaba
  6 Kasım 15:03 - Başakşehirde kürtaj fiyatları sorup randevu a: Dr bey
  6 Kasım 15:03 - Başakşehirde kürtaj fiyatları sorup randevu a: Pazar günü için randevu alabilir miyim
  6 Kasım 15:04 - Başakşehirde kürtaj fiyatları sorup randevu a: Kürtaj için eşim burada değil izni gerekli mi
  6 Kasım 15:04 - Başakşehirde kürtaj fiyatları sorup randevu a: Öğrenmek istiyorum
  6 Kasım 15:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: razı ise sorun olmax
  6 Kasım 15:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bu pazar 13.30 ?
  6 Kasım 15:29 - Başakşehirde kürtaj fiyatları sorup randevu a: Razı
  6 Kasım 15:29 - Başakşehirde kürtaj fiyatları sorup randevu a: Ama şehirdışında
  6 Kasım 15:30 - Başakşehirde kürtaj fiyatları sorup randevu a: Tamam ama sitenizdeki diğer
  6 Kasım 15:30 - Başakşehirde kürtaj fiyatları sorup randevu a: Numara kapalıyız diyor
  6 Kasım 15:30 - Başakşehirde kürtaj fiyatları sorup randevu a: Zeytinburnu değil mi
  6 Kasım 15:30 - Başakşehirde kürtaj fiyatları sorup randevu a: Fiyat nedir
  6 Kasım 15:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hangi numara zeytinburnu evet
  6 Kasım 15:31 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  YanıtlaSil
 11. Kızlık Zarı Diktirme Antalya: Merhaba turgay bey ben internet arastiriken gördüm sizi bi kaç bi şey sorucam eğer izniniz olursa
  4 Şub 18:52 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  4 Şub 18:55 - Kızlık Zarı Diktirme Antalya: Ben kızlik zariyla ilgili soru sorcaktim kizlik zari dikimi gerçekten ise yariyormu güzel sonuçlar elde ediliormu
  4 Şub 18:57 - Jinekolog Operatör Doktor: 25 yıldır yapıyorum.. daima işe yaradı
  4 Şub 19:02 - Kızlık Zarı Diktirme Antalya: Kesin konusabiliosunuz yani arkadasim için soruyorum arkadasim yanlislikla kizligini bozmuş ilişkiye girdiğinden değil ve evlilik asamasinda çok korkuyoo evleneceği kisiyede soyleyemioo bende böle bisey olduğunu duymuştum dedim arastirirken sizi gördüm bi soriyim dedim
  4 Şub 19:03 - Jinekolog Operatör Doktor: Kesindir. Asla anlaşılmaz
  4 Şub 19:07 - Kızlık Zarı Diktirme Antalya: Tm ben arkadasima sizi oneriyim yeriniz nerde acaba
  4 Şub 19:07 - Kızlık Zarı Diktirme Antalya: İstanbul mu
  4 Şub 19:08 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  4 Şub 19:14 - Kızlık Zarı Diktirme Antalya: Teşekkürler

  YanıtlaSil
 12. Kızlık Zarı Kanı: slm
  05 03 2015, 14:08 - Kızlık Zarı Kanı: doktor bey
  05 03 2015, 14:09 - Kızlık Zarı Kanı: ben internetten ulastim size bi sorum olucakti
  05 03 2015, 14:13 - Kızlık Zarı Kanı: ?
  05 03 2015, 14:17 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  05 03 2015, 14:17 - Kızlık Zarı Kanı: doktor bey kadin hastaliklariyla ilgili bi sorum olucakti
  05 03 2015, 14:18 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  05 03 2015, 14:19 - Kızlık Zarı Kanı: ben nisanliyim nisanlinmla aramizda iliski oldu kizlik zarimda ufak bi yirtilma varmis ben nigdeden ulasiyorum size acaba ilk gece kan gelirmi kizlik zarimdan
  05 03 2015, 14:21 - Kızlık Zarı Kanı: lutfen yardim edin acaba ilk gece gelirmi kan kizlik zarimdan herkez sizi onerdi bende internetten ulastim size
  05 03 2015, 14:39 - Kızlık Zarı Kanı: ?
  05 03 2015, 14:39 - Jinekolog Operatör Doktor: Yırtıldı ise kan gelmez artık
  05 03 2015, 14:40 - Kızlık Zarı Kanı: saolun doktor bey

  YanıtlaSil
 13. Kızlık Zarım Kanamadı: Hocam özür dilerim yine rahatsız ediyorum, muayene olmak gerek dediniz ya bu işlem tüm hastanelerde yapılır mi herhangi birine gitsek olur mu acaba ? Ya da bir prosedür var mi ?
  14 01 2016, 14:53 - Jin op dr turgay karakaya: Devlet kabul etmez diğerleri olur
  14 01 2016, 14:54 - Kızlık Zarım Kanamadı: Adli tabiblik nedir hocam oraya mi gitmem gerek ailemiz dedi ama anlayamadim sormaya utanıyorum
  14 01 2016, 14:56 - Jin op dr turgay karakaya: Olmaz anlamında
  14 01 2016, 14:56 - Kızlık Zarım Kanamadı: Anladım yani gidemem öyle mi
  14 01 2016, 14:57 - Jin op dr turgay karakaya: Özel bakar
  14 01 2016, 14:58 - Kızlık Zarım Kanamadı: Bir tek benimle mi paylaşır aileme bilgi vermez mi
  14 01 2016, 14:58 - Kızlık Zarım Kanamadı: Ya da eşime
  14 01 2016, 14:58 - Kızlık Zarım Kanamadı: Ya da rapor
  14 01 2016, 14:59 - Kızlık Zarım Kanamadı: :( kusura bakmayın lütfen çok soru sordum tanımadığınız insanım neticede çok teşekkür ederim
  14 01 2016, 14:59 - Jin op dr turgay karakaya: www.kizlikzarimuayene.com
  14 01 2016, 14:59 - Jin op dr turgay karakaya: Okuyun
  14 01 2016, 15:00 - Kızlık Zarım Kanamadı: Tamam hocam çok teşekkür ederim
  14 01 2016, 15:00 - Kızlık Zarım Kanamadı: :(

  YanıtlaSil
 14. İyi akşamlar bi sorum olucakdı kızlık zarı dikimini nasıl yapıyorsunuz
  23 04 2016, 23:24 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  23 04 2016, 23:25 - Yapay Zar: Kızlığın ne zaman bozulduğu üzerinden 2 hafta geçtikden snra anlaşılırmı
  23 04 2016, 23:25 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  23 04 2016, 23:26 - Yapay Zar: Tam olarak tarihi belli olur mu yani
  23 04 2016, 23:27 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  23 04 2016, 23:28 - Yapay Zar: Peki penis 3-4 cm içeri girdiyse ve kanama olmadysa bozulma ihtimali var mı
  23 04 2016, 23:30 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  23 04 2016, 23:30 - Yapay Zar: Teşekkürler

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi nasıl olur ?

Kızlık zarı tamiri nasıl yapılır ?

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?