Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

İstanbul'da 2019 yılında kızlık zarı dikimi kadın hastalıklarının kğrtajı bile geride bırakan en popüler konusu olmuş durumdadır. İlişkileri planladıkları gibi gitmeyen , yada yanlış kişiye güvenen ve ikinci bir şansı hakeden birçok genç bayan kızlık zarı dikimi düşünür ve araştırma döneminde kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diye merak eder. Tabi konu ulu orta konuşulacak çeşit bir durum olmadığı için himenoplasti ameliyatları için tavsiye alınabilecek canlı kaynaklara ulaşmak pek mümkün olmaz. Ancak internntte daha önce kızlık zarı diktirmiş olan hanımların yazdığı yorumlar ve isim vermeden yapılan jinekolog görüşmeleri sonucu hangi çeşit kızlık zarı dikimi yaptıracağına karar verir. Bizde bu makalemizi kızlık zarı dikimi kararı almış ve ön araştırmasını yapmakta olan hanım kızlarımıza yol göstermek için yazdık. Sadece kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığını anlatmakla kalmayıp kızlık zarı dikimi fiyatları , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı gibi aklınıza takılabilecek sorulara cevap oluştuaracak bölümler , kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi , geçici kızlık zarı dikimi gibi eski himenoplasti yöntemlerinede değiniyoruz.


Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

2019 yılında Avrupa Yakası İstanbul'da kızlık zarı dikimi 2 farklı metodla yapılmaktadır , ama hastalarımızın %90 lık bölümü tarafınca tercih edilen kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi hakkında ayrıntı vermek daha fazal işinize yarar , zira artık geçici kızlık zarı dikimi demode bir yöntem olduğu için pek tercih edilmez. Flep yöntemi yaklaşık 25 dakika süren küçük bir ameliyattır , lokal anestezi ile yapılır , yani sadece işlem yapılacak olan vajina girişi uyuşturulur , ve bilinciniz açık olur. Merak etmeyin dikim esnasında acı çekmezsiniz , hatta işelmi hissetmezsiniz bile . Daha sonra vajina iç duvarı yani vajen mukozasından ince bir flep tabakası kaldırılır ve kızlık zarı halkasına dikilir. Kızlık zarınızı diktirdikten sonra hemen masadan kalkarak yürüyüp gidebilirsiniz , ve işinize gücünüze aynı dün devan edebilirsiniz. Yani sosyal hayatınızı etkileyecek bir durum olmaz , ama kalıcı kızlık zarı dikiminden sonra hemen cinsel ilişkiye giremezsiniz , en az 20 gün kadar beklemeniz gerekir , bu süre zarfında dikişler iyileşir ve dikiş iplikleri eriyerek yok olur , hatta dikiş izi bile kalmaz , dolayısı ile kızlık zarı dikimi kesinlikle anlaşılmaz. İstanbul'da kızlık zarı dikimi ücretleri yaklaşık olarak ....tl fiyat seviyelerinden başlar.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul gibi büyük şehirlerde yaklaşık olarak ....tl giib bir rakamdan başlar , ve duruma göre artar. Gerçi büyük şehirlerde kızlık zarı diken doktorlar bu ücrete ancak geçici kızlık zarı dikimi yaparlar , ama en popüler olan ve %90 gibi bir oranda tercih edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi için en az ....tl gibi bir fiyat isteyeceklerdir. Bunun yanında vajinal açıklığı fazla olanlara uygun gelebilecek olan çift kat flep yöntemi için ise İstanbul'da ortalama ....tl gibi fiyat söyleyeceklerdir , yine kızlık zarı dikimi ile kombine yapılabilen vajina daraltma ameliyatınıda aynı seansta yapın derseniz buda siizn maliyetlerinizi yükseltir ve ortalama ....tl giib bir masrafınız olur. Bunların yanında kızlık zarı dikimi ve labioplasti ameliyatlarıda kombine edilebilir .İstanbul'da en güncel kızlık zarı dikimi fiyatları için www.flepkizlikzaridikimi.com/2015/03/04/kizlik-zari-dikimi-fiyati-5 sitemize mutlaka bakınız.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Kızlık zarı diktirecekseniz öncelikle kafanıza takılan sorunun ne olduğunu çok iyi biliyorum , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye endişe ediyorsunuz ama merak etmeyin , usta ellerden çıkmış bir kızlık zarı , tecrübeli ve titiz bir jinekolog tarafınca yapılmışsa arkanıza bakmayın derim , yani kızlık zarı dikimi kesine yakın olasılıkla anlaşılmaz. Özellikle çok tercih edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi aradan 2 ay gibi bir süre geçince dikiş izlerininde silinmesi ile fizik olarakta dikimin anlaşılma ihtimali nerdeyse kalmaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dikilen kızlık zarı tekrar kanar mı ?

Kızlık zarı nasıl kontrol edilir ?

Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.