Kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor ?

İstanbul'da kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diye soran birçok hasta oluyor. Özellikle 2015 yılı ve öncesindeki 10 yıllık periyodda birçok hasta tarafınca tercih edilen ve gerçekten harika sonuçlar aldığımız flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığını açıklayan ameliyat metodu hergün defalarca sual ediliyor. Buna karşılık çok daha eski bir metod olan ve modern yöntem olan flep metodunun gölgesinde kalan demode yöntem geçici kızlık zarı dikimi popülaritesini kaybettiği için yavaş yavaş rafa kaldırılıyor. Bu yazımızda genç bir kızın evlilik öncesi cinsel ilişkiye girerek veya tam cinsellik yaşamasa bile sürtünme şeklinde ön sevişme , masturbasyon yani elle doyum esnasında parmakla kızlık zarı bozulması ve çok daha nadir eğersiz ata ve eşeğe binmek , dar seleli bisiklet kullanmak , abartılı g-string iç çamaşır kullanmak gibi durumlarda bekaretini kaybetmesi sonucu gündeme gelen himenoplasti ameliyatının nasıl yapıldığını inceliyoruz.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

2019 yılında tüm dünyada himenoplasti ameliyatları açısından önemli bir yere sahip İstanbul'da kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor açıklıyoruz;
Özellikle öğrenilmek istenen popüler bekaret tamir operasyonu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatında hastanın kabülü ve görüşme yapılarak istenen müdahaleleye geçmeden önce kızlık zarı muayenesi yani kızlık testi yapılır , bekaret bozulmuş ise yapılacak ameliyata vajina daraltma ameliyatınında ilave edilip edilmeyeceğine hastanın karar vermesi sağlanır . Daha sonra vajina girişi uyuşturularak dikim esnasında hastanın acı çekmemesi , hatta hissetmemesi lokal anestezik ilaç uygulanır. Birkaç dakika dokuların uyuşması için verildikten sonra vajina yan duvarından ince bir flep tabakası kaldırılır ve flebin bir ucu yine aynı vajina duvarında sabit bırakılarak , serbest uçlar kızlık zarı ringine içten dikilir , böyleyce eski ve yırtılmış kızlık zarı yerine,  kan damarları , aktif kan dolaşımı ile kanıyla , canıyla yaşayan bir kızlık zarı oluşturulmuş olur.

Kızlık zarı dikimi sonrası

Himenoplasti ameliyatı yaklaşık 25 dakika sürer , aynı seansta vajina daraltma ameliyatıda isterseniz bu süre 45 dakikaya çıkar , ama iyi haber , kızlık zarı dikiminden sonra masadan kalkarak yürüyüp gidebilirsiniz. Kalıcı kızlık zarı dikiminden sonra dikişler 20 günde iyileşir ama bu sizin iş yaşamınızı veya sosyal hayatınızı etkilemez. İlk hafta banyonuzu ayakta yapmalısınız , denize, havuza girmemelisiniz ve ağır kaldırmamalısınız.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul'da himenoplasti ücretleri 2019 yılı için nekadardan başlıyor diye birçok bayan soruyor. Kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak ....tl seviyelerinden başlamakla beraber , çok sık tercih edilen ve en iyi sonuç veren bekaret diktirme metodu olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ise az daha pahalı olabiliyor. Bunların dışında çift kat flep yöntemi ücreti , kızlık zarı dikimi + vajina daraltma fiyatı gibi üst seviye ameliyatlar içinde biraz daha para ödemeniz gerekebilir.

Kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı insan bedenindeki birçok dokudan farklı bir özellik taşır , herhangi bir sebeple yırtılırsa veya zedelenirse iyileşerek eski haline dönmez. Dolayısı ile bakirelik günlerine geri dönmek için ancak kızlık zarı dikimi yapılabilir. İnsanların kızlık zarına verdikleri önem çok eskilere kadar dayanıyor, ozamanlarda ve hatta günümüzde 30 yıl öncesine kadar bekaret tamiri sadece geçici kızlık zarı dikimi ile yapılırdı. Ama geçici bekaret dikimi yaptırdığınızda 10 gün içinde cinsel ilişkiye girme zorunluluğu bu metodu zamanla gözden düşürdü ve flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi icad edildi. İstanbul'da 30 yıldır yapmakta olduğumuz flep yönteminde kızlık zarı kalıcı olarak dikildikten sonra hastaya cinsel ilişkiye girmek için  sonsuz bir zaman verilir , dolayısı ile hasta huzurlu bir şekilde bazı şeyleri aceleye getirmeden çizgisini çizer.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

İster kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi , ister geçici kızlık zarı dikimi yaptırın , her durumda ana prensipler , gizlilik , orijinallik ve cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması fonksiyonudur. Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarının dikilmiş olduğu ortaya çıkar mı gibi endişeleriniz varsa artık rahat uyuyabilirsiniz. Kızlık zarı dikimini bu konuda ciddi tecrübe birikimi olan bir jinekoloğa yaptırdıysanız hiç sorun olmayacaktır. Kızlık zarı dikiminin anlaşılıp anlaşılamayacağı konusunda çok ayrıntı gerekirse www.kizlikzaridikimianlasilirmi.com/2015/03/kzlk-zarnn-dikildigi-anlaslr-m.html sayfamıza mutlaka bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dikilen kızlık zarı tekrar kanar mı ?

Kızlık zarı nasıl kontrol edilir ?

Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.