Kızlık zarı nasıl dikilir ?

Kızlık zarı nasıl dikilir , bekaret zarı dikimi nasıl yapılır , himenoplasti ameliyat metodları nelerdir diye çok soran hastamız oluyor. 2015 yılında İstanbul'da ve Ankara , İzmir ve Antalya gibi büyük şehirlerde kızlık zarı dikimi en sık olarak flep yöntemi ile gerçekleştirilir. Bunun yanında eski model bir bekaret tamir metodu olan geçici kızlık zarı dikimi ise ancak flep yönteminin 10'da biri kadar vaka tarafınca tercih edilir. Bunun en önemli sebebi nedir bu yazıda açıklıyoruz , okumaya devam edin. Bu yaszımızda kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığı dışında çok sorulan konulardan kızlık zarı dikimi fiyatları , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ve kızlık zarı muayenesi gibi konularada değiniyoruz.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizin telefonları her gün yüzlerce defa çalıyor ve önemli bir kısım hastamız kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diye soruyorlar, yada kısaca kızlık nasıl dikilir diyorlar. Himenoplasti ameliyatlarında 2 farklı metod vardır , kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ve gaçici kızlık zarı dikimi olarak. Geçici dikimde eski kızlık zarı parçaları birbirine yeniden dikilir ve bütünlük sağlanır , kakat kızlık zarı dokusunun iyileşme özelliği olmadığı için dikilen yerler kaynamaz ve 10 gün sonra dikişler eridiği için kızlık zarı yeniden bozulur , tabi bu sire zarfında seksuel ilişkide bulunursanız doğal olarak kızlık zarı kanaması ortaya çıkar , yani zaman kısıtlaması söz konusudur , ama bir avantajıda dikim yapılan gün dahil hemen cinsel ilişkiye girebilecek olmanızdır. Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ise vajina dirişinden 2 cm kadar içeride vajina yan duvarından ince bir flep tabakası kaldırılarak yapılır , ve flep tabakasının serbest ucu kızlık zarı ringine dikilir , sabit uç yine vajina duvarında bırakılır ve böylece vajinadan kaynaklanan kan damarları aynen kızlık zarı dokusunada devam eder ve yıllar sonra bile cinsel ilişkide bulunulsa zar yırtılınca kan damarlarıda patlayacağı için kızlık zarı kanaması ortaya çıkartır.

Kızlık zarı muayenesi

Kızlık testi , bekaret kontrolü gibi isimlerde takılan kızlık zarı muayenesi ancak bir jinekolog tarafınca yapılabilir , bunun dışında kızlık zarı zedelenmesi veya tamamlanmamaış bir cinsel aktivite sonucu kızlık zarı kanaması ortaya çıkmış ise bunu resim çekip inceleyerek veya jinekologlar dahil resmi başkalarına göndererek kesin olarak kızlık zarının bozulup bozulmadığını anlama ihtimaliniz yoktur , böyle durumlarda tek çare kızlık zarı muayenesidir. Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır birazda ondan bahsedelim , aslında çok basit bir işlemdir herhangi bir alet adevat kullanılmaz , hatta kızlık zarına temas bile edilmez , jinekolog tarafınca sadece gözle bakarak himen muayenesi gerçekleştirilir. İstanbul'da kızlık zarı muayenesi fiyatları yaklaşık ...tl civarıdır. Kızlık zarı muayeensi ve kızlık testi detayları için www.kizlikzarimuayene.com/2015/03/kzlk-zar-muayenesi.html sitemizide inceleyiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul , Ankara ve İzmir'de 2015 yılı ortalarına yaklaşırken en fazal gerçekleştirilen genital estetik ameliyatlarının başında gelen kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık ....tl civarıdır , tabi tek bir fiyat vardır desek yanlış olur , zaten jinekologdan jinekoloğa himenoplasti fiyatları değişebileceği gibi ameliyat çeşidide farklı maliyetler doğurabilir , mesela en ucuz bekaret tamir operasyonu geçici kızlık zarı dikimi ücretidir, bundan az dah yüksek olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı fiyatını , vajina daraltma ve kızlık zarı dikimi kombine ameliyatlar ve çift kat flep operasyonları izler. Güncel fiyat bilgileri için lütfen arayınız veya WhatsApp'tan iletişim kurunuz. Kızlık zarı dikim ücretleri hakkında en güncel bilgiler için www.kizlikzaridikimfiyat.com/2015/03/kzlk-zar-diktirme.html sayfamıza göz atınız.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Dikilen kızlık zarı tekrar kanar mı ?

Kızlık zarı nasıl kontrol edilir ?

Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.