Kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikimi yada daha sosyetik ve bilimsel adı ile himenoplasti ameliyatları zannetmeyin ki sadece bizim memlekete has bir tedavi yöntemidir , yada islami topluma mal edilmiş olduğunu düşünmeyin , en gelişmiş batı toplumlarında ABD ve İngiltere başta olmak üzere birçok ülkede yaygın olarak bekaret diktirme operasyonları yapılmaktadır. Kızlık zarı diktirenleri belli bir kültür çerçevesine, bir yaş grubuna veya başka bir kritere bağlamakta mümkün değildir , 50 yaşında bile hastalarımız oldu , ayrıca meslek sahibi iki üniversite bitirmiş bayanlardan tutun mütevazi ev kızlarına kadar birçok kesimden hastalar gelir , sanıyorum bu konuyu insanın DNA sına ön yükleme yapılmış içgüdülere bağlamak daha doğru olur , üreme rekabeti ve barınma içgüdülerinin harmanlanmış bir sonucu belkide. Tamam merak etmeyin konuya gireceğim hemen çok filozofik konulara girmeyelim , özetle durumunuzda kızlık zarı dikimine ihtiyaç varsa sizi kimse tutamaz. Bu yazımızda kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır, flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nedir , kaç sene dayanır , geçici kızlık zarı dikimi hangi durumlarda uygundur , esnek kızlık zarı ne zaman bozulur, dikilebilir mi , sürtünme şeklinde cinsel temasta kızlık zarı bozulabilir mi , kızlık zarı zedelenmesi ile kızlık zarı bozulması arasında ne fark vardır, kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları ne yöndedir , lazerle kızlık zarı dikimi yan etkileri nelerdir , vajina daraltma ile birlikte kızlık zarı dikimi yapılabilir mi , labioplasti ve kızlık zarı dikimi aynı seansta olur mu , kürtaj fiyatları İstanbul'da kaç paradır ? şekindeki bize ulşan soruları bu makalemizde yanıtlıyoruz , merak ettiğiniz her türlü jinekolojik konuyu bizi telefonla arayarak sorabilirsiniz , yada WhatsApp üzerinden bana yazın , hastalardan boşluk bulduğumda cevap yazarım.


Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Sanıyorum kızlık zarımı diktirmek istiyorum diyenler öncelikle internette kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , kızlık nasıl dikilir , nasıl oluyorsa oluyor diye merak ederler , yaklaşık 25 yıldır himenoplasti ameliyatı yapıyorum , ilk kızlık zarı diktiğim hastalarım torun sahibi oldular arada telefonla ararlar sorarlar sağolsunlar , bekaret diktirme ameliyatı çok daha eski çağlara kadar dayanan bir tarihe sahiptir aslına bakarsanız , ama flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi son 25 yılda icad edilerek kullanıma girdi , bende size kalıcı hymenoplasty ameliyatını anlatacağım , geçici kızlık zarı dikimi artık demode olduğu için çok yapılan ve tercih edilen bir ameliyat modeli değildir , rafa kaldırılıd diyebilirim , ama kalıcı kızlık zarı dikimi flep yönteminden mükemmel sonuç alabilirsiniz. Flep yönteminin nasıl yapıldığına gelirsek , yaklaşık 25 dakikalık müdahale lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile yapılır, ağrı veya acı hissetmezsiniz, vajina yan duvarından kalıdırılan ince bir mukoza tabakası yani flep dokusu kızlık zarı ringine yani vajina girişinden 2 cm kadar çeriye dikilir , adet kanı geçişi için alttan minik bir delik bırakılarak operasyon tamamlanır. dikim bitince hemen masadan kakarak yürüyüp gidebilirsiniz , herhangi bir istirahat veya yanınıza bir yardımcı arkadaş şart değildir . Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır onuda anlatayım hadi başlamışken , bugun klavyede hızlıyım :) geçici himenoplastide işlem çok daha basittir , eski kızlık zarı kanatları yeniden birleştirilir ve birbirine dikilir , ama kızlık zarı dokusu iyileşlme özelliği olmadığı için 10 gün sonra yeniden bozulur , bu süre içinde cinsel ilişkiye girerseniz kızlık zarı kanı gelir. Kızlık zarının asıl dikildiği ile ilgili geniş bilgi için ;
www.kizlikzaridikiminasilyapilir.com/2015/01/kzlk-zar-dikimi-nasl-yaplr.html yazımızıda okuyunuz.

Kızlık zarı dikimi

Çok eski dönemlerde bile yapılmış olan kızlık zarı dikimi günümüzde çok daha modern ve sonuç alıdırıcı tekniklerle yapılıyor , büyük ölçüde jinekoloğun el becerisi ve sanatsal yaklaşımlarına dayalı bir ameliyat olan himenoplasti rutin bir kürtaj veya sezeryan gibi sıradan bir operasyon olmadığı için belirli şehirlerde belirli jinekologlarca gerçekleştirilir. Genel olarak geçici ve kalıcı kızlık zarı dikimi olarak 2 farklı ameliyat modeli olmakla beraber kalıcı bekaret dikimine ilave edilebilecek başka jinekolojik operasyonlarda vardır , mesela en fazla yaptığımız vajina daraltma ameliyatı ile aynı seansta kalıcı himenoplastidir , çok daha doğal ve bakirelik yıllarına geri dönüş sonucu üretilir , ayrıca labioplasti yani sarkan dudakların toparlanması ameliyatı ilede kombine edilebilir. Son olarakta isteğe bağlı olarak çift kat flep kalıcı kızlık zarı dikimi yapılabilir , ne farkı vardır , daha zor yırtılır.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı diktirme fiyatları İstanbul'da 2019 yılı mayıs ayı ortalarında yaklaşık olarak ....tl civarıdır , ama yapılacak olan himenoplasti operasyonunun içeriğine görede çok değişir. Avrupa yakasında kızlık zarı diken doktorlar genellikle en ucuz olarak geçici kızlık zarı dikimi ücretini söylerler, gerçi artık eski bir metod olan geçici zar dikimi pek fazla talep görmez , onun yerine tüm dünyada popüler olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi tercih edilir , fiyat olarakta kalıcı zar diktirme ameliyatları geçiciye gşre az daha pahalı olabilir ama öyle ulaşılamayacak düzeyde maliyetler değildir. Son yıllarda yapılmaya başlanan vajina daraltma ameliyatı ve kızlık zarı dikimi aynı senasta kombine edilebilir , yine labioplasti ilede bearet dikimini aynı operasyona sığdırabilirsiniz, tabi zar diktirme fiyatlarına göre az daha fazla para ödemeniz gerekebilir. Bekaret zarı diktirme ücretleri hakkında detaylar için :
www.kizlikzaridikimfiyat.com/2015/05/kzlk-zar-diktirme-ucreti.html sayfamıza bakınız.

Kızlık zarı muayenesi

Kızlık zarı muayenesi yada halk arasındaki yaygın tabirlerle kızlık testi , bekaret testi , bekaret kontrolü bir jinekolog tarafınca yapılır ve size kesin olarak bakire olup olmadığınız , kızlık zarında bozulma , yırtılma , zedelenme ve hangi yönde bir kızlık zarı patlaması olduğu , kızlık zarı bozulmamış ise bir sonraki ilişkide kan gelip gelmeyeceği net olarak söylenir. Metod olarak herhangi bir tıbbi cihaz veya alet kullanılmaz , vajinaya herhangi bir cisim sokulmaz , hatta kızlık zarı na dokunmadan sadece gözle bakarak muayene edilir. Kızlık zarı muayenesi ihtiyacı hasıl olan durumlar ise genellikle tam birleşme olmadan sürtünme şeklinde cinsel deneyim yaşayanlar, mastürbasyon esnasında parmakla kızlık zarı bozulma şüphesi olanlar , bacak arasını ilgilendiren bir travmaya maruz kalma durumları , tam birleşmeli cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması olmamadı gibi pozisyonlardır. İstanbul'da kızlık zarı muayenesi ücreti ortalama bir jinekolojik muayene ücreti ile aynıdır.

Kürtaj fiyatları

Gebelik sonlandırma İstanbul'da kadın doğum uzmanlığında en fazla yapılan küçük cerrahi girişimlerdendir , eskiden rahim içi kazıma ile yapılırdı , ama son 25 yılda vakum ile kürtaj yaygınlaşınca çocuk aldırmak son derece kolaylaştı , sadece negatif basınç ile 10 dakikada rahatlıkla kürtaj yapılabiliyor ve hasta acı ve ağrı pek hissetmiyor. İstanbul'da kürtaj fiyatları yaklaşık olarak ...tl civarlarından başlar ve ultrasonla bakıldığında net olarak tespit edilen gebelik haftasına göre artar. Gebelik haftası ise adet tarihinden itibaren hesaplanır , cinsel ilişkiye girdiğiniz tarihin önemi yoktur. Kürtaj ücretlerinde güncel maliyetler için ;
www.kurtajucretim.com/2015/04/kurtaj-fiyatlar.html blogumuza bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dikilen kızlık zarı tekrar kanar mı ?

Kızlık zarı nasıl kontrol edilir ?

Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.