Flep yöntemi ile kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Yıllar önce veya yakın zamanda bozulmuş bekareti tamir ettirtmek yani himenoplasti ameliyatı olmak konusunda karar verdiyseniz flep yöntemi ile kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diye kafanızda sorular belirir, keza zar diktirme ameliyatı genel anestezi ilemi yoksa lokal anestezi ilemi yapılır, kaç dakika sürer, acı hisseder miyim, İstanbul dışından otobüsle gelsem aynı gün geri dönebilirmiyim,  kızlık zarı dikimi sonrası pansuman gerekir mi, evlenmeden birkaç gün önce zorunlu kontrol var mı, kızlık zarı dikimi ücretleri kaç paradan başlıyor ? Gibi suallerde kafanızı arı kovanına çevirebilir, aşağıdaki linke tıklayarak bana istediğiniz soruyu yorum olarak gönderebilirsiniz, tüm soru ve yorumlar direkt akıllı telefon ekranıma düşüyor, dolayısı ile birkaç dak içinde cevap yazabiliyorum, takma isim kullanmanızda sorun yok :

DOKTORA SORU SOR       YORUMLARI OKU 

Kalıcı kızlık zarı dikimi ( flep yöntemi ) ameliyatının nasıl yapıldığını isterseniz maddeler halinde yazayım, daha kolay aklınızda kalacaktır :

1- Lokal anestezi ( bölgesel uyuşturma ) ile sadece vajina uyuşturularak yapılır, acı hissetmezsiniz.
2- Ameliyat 25 dak sürer
3- Bozulmuş kızlık zarına dokunulmadan, vajina dokusundan karşılıklı flep tabakalar kaldırılarak orijinal damar yapısı ve kan dolaşımı ile yaşayan yeni bir zar oluşturulur
4- Kızlık zarı çeşidi olarak gerdekte kanama potansiyeli en iyi olan annüler yani ortada tek delikli kızlık zarı şekli üretilir.
5- Flep yöntemi sonrası hasta yürüyerek gidebilir, çalışma hayatına aynı gün devam edilir.

İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizde flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatının ne kadar olduğunu öğrenmek için bizi telefonla arayabilirsiniz, yada WhatsApp den güncel tüm fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul'da daha uygundur, kalıcı kızlık zarı dikimi geçiciye göre detaylı bir ameliyattır, kalıcı yaptıranların yorumları için yukarıdaki linke tıklayın, flep yöntemi yaptıranlar evlenmek için sonsuz süre kazanırlar, kızlık zarı dikimi fiyatı 2019 senesinde döviz artışına paralel artmıştır, kızlık zarı diktirenler nelere dikkat etmelidirler anlattık, flep yöntemi kesin sonuç verirmi sorusunun yanıtı evettir, kızlık zarı dikimi yorumları yukarıdaki yorumları oku linkindedir, kızlık zarı diktirme kadınlar kulübü ve bizim yorumlar sayfamızda geniş olarak tartışılmaktadır.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Dikilen kızlık zarı tekrar kanar mı ?

Kızlık zarı nasıl kontrol edilir ?

Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.