Daraltmalı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Daraltmalı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır, diğer bekaret diktirme operasyonlarından ne farkı vardır, isteğe bağlı olarak daraltma yapılır mı, yoksa doktor muayeneden sonramı karar verir, kızlık zarı dikimi ile birlikte yapılan vajina daraltma ameliyatı kalıcımıdır yoksa bekaret bozulunca eski haline gelir mi gibi hassas bir konuya girmeden önce konuşarak cevap almak isterseniz Bakırköy'deki muayenehanemizi  dan arayabilir, vajian daraltma ile birlikte kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığını sorabilirsiniz, ayrıca  den yazarak güncel fiyat listemizide isteyebilirsiniz.

Peki bu konuyu hangi alt başlıklarla genişletebiliriz dersiniz, mesela kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatlarının kaç paradan başladığını açıklamamı istermiydiniz, yada geçici kızlık zarı dikimi yorumlarında ilişkiden kaç gün önce yapılmasının en ideal olacağı konusunda birkaç satır konuşsak, yeterli olmazsa geçici kızlık zarı dikimi yaptıranların ilişkiye girene kadar nasıl davranması gerektiğini net olarak size söylesem, bunun dışında geçici kızlık zarı dikimi fiyatının kalıcı flep yöntemine göre neden daha ucuz olduğunu açıklasam, sonra birde geçici kızlık zarı dikimi kaç gün dayanır bilgi versem, geçici zar dikimi 1 haftalık ve 2 haftalık versiyonları arasındaki farkı açıklasam, bekaret tamiri olarak geçici kızlık zarı diktirenlerin acil evlilik kararı alanlardan oluştuğunu bildirsem, en iyi geçici kızlık zarı dikimi ne zaman yapılmalıdır merakınızı gidersem, son olarakta geçici kızlık zarı dikiminden sonra dikkat edilmesi gerekenlerin neler olduğunu, hangi haraketlerin kısıtlanacağını, nelerden kaçınmanız gerekeceğini konuşsak ? siz en iyisi WhatsApp tan beni ekleyin aklınıza geldikçe oradan sorun olmaz mı ?

Daraltmalı kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığına direkt giriş yapalım artık isterseniz, bu şu demektir 2 farklı genital estetik operasyonun aynı seansta birleştirilmesidir, lokal anestezi ile uyuşturulan vajinal doku üzerinde toplamda 1 saati geçmeyen bir süre içinde bu anlattığımız müdahaleleri yaparak hastayı sonuca ulaştırmak anlamına gelir, öncelikle kızlık zarı muayenesi ve vajinal ölçümlerinizi yapıyorum, vajinada genişlik durumunu ve boyutunu size söylüyorum, daraltma arzu ederseniz vajinoplasti müdahalesine başlıyorum, ideal darlık elde edşildikten sonra vajina girişinde eski kızlık zarının birkaç cm önüne flep yöntemi ile yanlardan vajinal dokular kaldırılarak, orta hatta dikilerek, adet kanı geçiş deliği bırakılarak yeni bir kızlık zarı inşaa ediyorum.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dikilen kızlık zarı tekrar kanar mı ?

Kızlık zarı nasıl kontrol edilir ?

Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.