Kızlık zarı onarımı nasıl yapılır ?

Kızlık zarı onarımının nasıl yapıldığı hep merak konusudur, konuyla ilgilenen ihtiyaç sahibi olan ve olmayan birçok kişi boş zamanlarından araştırma yaparak zar diktirme hadisesinin nasıl yapıldığı konusunda bilgi sahibi olmaktadır. İsterseniz şu sorulara yanıt arayalım birlikte, kızlık zarı dikimi ne şekilde yapılır, kaç dakika veya saat sürer, başka şehirlerden gelenler için aynı gün geri dönmek mümkün müdür, kızlık zarı dikimi ameliyatlarının bir yan etkisi var mıdır, ileride doğum yapmak konusunda sıkıntı yaşanır mı ? en iyi şartlarda kızlık zarı dikimini nerede yaptırabilirim ? Bu yazıda meraklarınızı gidermeye çalıştım, ama kısa yoldan bilgi almak için İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemide  dan arayabilir, kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığına dair bilgi alabilirsiniz, ayrıca  dende mesaj yazaraktan güncel tarihli fiyat listemizi isteyebilirsiniz, veya başka temel bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfalarda fiyat yazmıyoruz.

Kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ? ( flep yöntemi )

Nasıl yapılırsa yapılsın kızlık zarı dikiminde amaç ilk cinsel ilişkide, gerdek gecesinde, zifaf gecesinde, evliliğin ilk gecesinde kanama olmasıdır, bu noktaya kadar geçen zamanın uzunluğu, konforu ve ilk gece deneyiminin doğalına özdeşliği yapılan ameliyata göre değişiyor. En fazla kabul gören kalıcı kızlık zarı dikimi idealine yada orijinal deneyime en yakın olduğu için en fazla tercih edilir. Metodun derinliklerinde ne var bakalım ; lokal anestezi yani bölgesel, sadece vajina girişinin uyuşturulması ile yapılır, 25 dak sürer, eski kızlık zarına dikim yapılmaz, onun yerine hemen önüne vajina duvarlarından kaldırılan ince flep tabakalardan yeni bir kızlık zarı yapılır, yeni zarın içinden kılcal damarlar geçer, iyileşme sonrası vajina bir cisim sokulduğunda zar yırtılır ve patlayan kılcal damarlardan kanama olur. Aslına en yakın kızlık zarı dikimi flep yöntemi olduğu için aynı bakire bayanlardaki gibi sınırsız süre dayanır, yani evlenmezseniz, kimseyle cinsel ilişkiye girmezseniz sürekli bakire kalırsınız. İlk girilen cinsel ilişkide kızlık zarı yırtılır ve kızlık kanı akar, bundan sonrasında bekaret bozulmuştur ve artık halk tabiri ile kadın olursunuz.

Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Kızlık zarı onarımı konusunda paliatif çözüm geçici kızlık zarı dikimidir, amacın sadece kızlık zarı kanamasına fokuslandığı en basit zar dikim metodudur. Kızlık zarının dikilmesi yerine vajinal kanalda 3 cm derinlikte içe bağlı birkaç yüzeyel dikiş atılarak daraltılır, penis girişi olduğunda bu dikişlerin tutunduğu yerlerde minik yırtıklar oluşur ve dolayısı ile kızlık kanı ortaya çıkar. Kullanılan dikişler organik olduğu için vajinal sıvı ile 1 hafta, bazı özel iplikler 2 hafta içinde erir ve yok olur. Bu durumda 1 haftalık geçici kızlık zarı dikimi ve 2 haftalık geçici kızlık zarı dikimi olarak iki çeşit geçici zar dikim vardır.

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları

Kızlık zarını kalıcı olarak diktirmenin maliyeti bazılarına çok ucuz, bazılarına ise pahalı gelebilir, bu birazda zar dikimi yaptıracak kişinin gelir düzeyine bağlıdır, flep yöntemi ile birlikte vajinoplasti yani vajina daraltma ihtiyacınızda varsa masrafınız biraz daha artacaktır, bunun yanında çift kat flep yöntemi gibi özel isteklerde cebinizden çıkacak ücret yükselebilir. Telefonla veya WhatsApp ile fiyat alabilsiniz ama web sayfalarına yazmıyoruz.

 Geçici kızlık zarı dikimi yorumları

Kalıcı dikim varken geçici kızlık zarı dikimi yaptırmaya ne gerek var diyebilirsiniz, gerçektende acil bir durumunuz yoksa kalıcı flep yöntemi uygulatmak daha mantıklıdır, ama birkaç gün içinde cinsel ilişki durumu söz konusu ise geçici kızlık zarı dikimi yorumlarını takip etmeye başlayabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi başarı oranı

Geldik en önemli konuya kızlık zarı dikirmek önemli değil, sonuç almak önemlidir diye atasöz seviyesinde bir deyim vardır, gerçektende ameliyat olmak yeterli olmuyor, yarın-öbürgün evlendiğinizde gerdek gecesinde kızlık zarı kanaması gerçekleşmesi bu ameliyatın sonucunu belirleyecektir. Kızlık zarı dikimi başarı oranı bakire bayanların evlilikte kanama oranlarına benzerdir, ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim, gerçek kalıcı flep yöntemini yapan usta bir jinekolog size orijinal bakire bir bayanın gerdek gecesindeki kanama oranı ile aynı seviyede bir başarıyı sağlayabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dikilen kızlık zarı tekrar kanar mı ?

Kızlık zarı nasıl kontrol edilir ?

Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.